iOS 14: Jak jednoduše skrýt aplikace na vašem iPhone a iPadu

Přestože nabízí nejnovější sestavení operačního systému iOS 14 mnoho skvělých aplikací, které jsou již předinstalované v zařízení, řadu z nich s největší pravděpodobností nevyužijete. Nabízí se však skvělý a velmi jednoduchý způsob, jak skrýt aplikace na vašem iPhone či iPadu. Mimochodem, právě výše zmíněná verze disponuje speciální knihovnou aplikací, která zobrazuje všechny vaše tituly na jedné obrazovce uspořádané do správných kategorií (v podstatě je řadí jako knihy v knihovně). Aplikace tak můžete odebrat z domovské obrazovky iPhonu a mít je pouze v knihovně aplikací, která je skryje a ušetří místo na ploše, obzvlášť pokud si chcete rozložení obsahu přizpůsobit podle svých představ.

Jak skrýt aplikace na iPhone se systémem iOS 14

1. Dlouze stiskněte aplikaci na domovské obrazovce a klepněte na Odstranit aplikaci.

2. Klepněte na Odstranit z domovské obrazovky .

Knihovnu aplikací otevřete tak, že na poslední domovské obrazovce přejedete prstem zprava doleva.

Poznámka : Chcete-li odebrat z knihovny aplikací, dotkněte se ikony aplikace a přetáhněte ji doleva na domovskou obrazovku.

Tip : Chcete-li, aby se všechny nové budoucí aplikace stahovaly pouze do knihovny aplikací, namísto domovské obrazovky otevřete aplikaci Nastavení → Domovská obrazovka → Pouze knihovna aplikací.

Rychlý trik: – Složky aplikací jsou dalším jednoduchým způsobem, jak si přizpůsobit (zjednodušit) obrazovku. Požadovanou aplikaci můžete umístit do složky. A dokonce i uvnitř složky můžete mít několik dalších složek. Klepněte na ikonu aplikace, přetáhněte ji a umístěte na jinou aplikaci. Obě aplikace půjdou dovnitř nově vytvořené složky Celou složku pak můžete přesunout do další složky.

Dlouhé stisknutí ikony aplikace Vyberte možnost Odebrat aplikaci a klepnutím na Odebrat z domovské obrazovky skryjete aplikace z domovské obrazovky iPhone

Jak skrýt aplikace pomocí času na zařízení iPhone a iPad

1. Otevřete Nastavení a klepněte na Čas obrazovky .

2. Klepněte na Zapnout čas na obrazovce , pokud ještě není aktivován.

3. Klepněte na Omezení obsahu a soukromí → povolit jeho přepínání → Povolené aplikace .

4. Vypněte přepínač požadovaných nativních aplikací.

Klepněte na Čas na obrazovce v Nastavení a klepněte na Omezení obsahu a soukromí a poté klepněte na Povolené aplikace na iPhone

Jak skrýt aplikace z návrhů vyhledávání Siri

1. Otevřete Nastavení a klepněte na Siri & Hledat .

2. Přejděte dolů a klepněte na název požadované aplikace.

3. Vypněte všechny přepínače, které zde vidíte.

Od této chvíle se tato aplikace nebude zobrazovat ve widgetu Siri Suggestions, na uzamčené obrazovce, ve vyhledávání iPhone Spotlight a jinde. Pokud chcete tuto aplikaci používat, budete muset klepnout na její ikonu na domovské obrazovce, v knihovně aplikací, ve složce nebo kdekoli jinde.

Skrýt aplikace z vyhledávání Siri a návrhů na iPhone

Mohlo by vás také zajímat

Garance kvality

Používáme pouze originální LCD displeje za nejlepší cenu s těmi nejlepšími vlastnostmi.

Rychlost a vstřícnost

99% všech oprav zvládneme na počkání. V případě opravy iPhonu je diagnostika ZDARMA.

Náhradní iPhone

V případě náročnější opravy vám zapůjčíme náhradní iPhone po dobu opravy zcela ZDARMA.