Jak zjistit, zda baterie ve vašem iPhonu potřebuje vyměnit

Pokud vlastníte některý z jablečných telefonů, pak vás možná zajímalo, jakým způsobem zjistit počet nabíjecích cyklů. Tato možnost se nabízí u jiných Apple produktů (zejména počítače se systémem macOS), nicméně kalifornská společnost integrovala do operačního systému iOS speciální doplněk, kterým zjistíte, zda baterie ve vašem iPhonu potřebuje vyměnit. Mějte však na paměti, že si upozornění na kondice baterie užijete pouze v systému iOS 10.2.1 či novějším.

Kdy je tedy třeba vyměnit současnou baterii? Apple vás na to upozorní díky hlášce, která vám v nastavení vyskočí. Najdete ji v Nastavení pod položkou Baterie. Pokud je vaše baterie na odpis, upozornění se vám zobrazí hned v horní části displeje. Nicméně pokud vlastníte telefon již delší dobu a dobíjíte ho častěji, než kdykoliv předtím, aniž by vás Apple upozornil, je z hlediska bezpečnosti a vlastního pohodlí akumulátor preventivně vyměnit. Váš iPhone si to zaslouží! Mimochodem každá baterie má svoji životnost a podle odborníků začínají problémy po 500 cyklech od prvního nabití. Jestliže chcete svoji baterii ušetřit, pak můžete využít například úsporný režim, nebo omezit používané aplikace na pozadí, které kapacitu neustále využívají.

V případě, že akumulátor vykazuje známky kapacitního opotřebení, pak můžete navštívit náš specializovaný servis v Ústí nad Labem, kde se o výměnu baterie ve vašem telefonu postaráme na počkání, nejpozději do 30 minut. Naše pobočka se nachází na adrese Masarykova 643/72
400 01 Ústí nad Labem. Kompletní informace a ceník si pak můžete prohlédnout na stránkách www.ip-servis.cz.

Máte to k nám osobně daleko?

Svoje Apple zařízení nám můžete poslat bez starostí i poštou. Přiložte průvodní dopis s kontaktem a popiskem jaké má zařízení vady. Ihned jak nám zařízení přijde vás kontaktujeme a domluvíme se na opravě.

Mohlo by vás také zajímat

Garance kvality

Používáme pouze originální LCD displeje za nejlepší cenu s těmi nejlepšími vlastnostmi.

Rychlost a vstřícnost

99% všech oprav zvládneme na počkání. V případě opravy iPhonu je diagnostika ZDARMA.

Náhradní iPhone

V případě náročnější opravy vám zapůjčíme náhradní iPhone po dobu opravy zcela ZDARMA.